medyum

yapılan büyü nasıl bozulur

yapılan büyü nasıl bozulur

Büyülere ilgileri olan kişilerin en çok dikkatlerini çeken konu bu işlemlerin yapılışları kadar aynı zamanda bozulmalarının da çok zor olmasıdır. Bir büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için birçok teknik olduğu hakkında bilgiler edinen kişiler aslında kendilerini risk altına atmaktadırlar. Çünkü bu konuda çok faydasız ve aynı zamanda çok zararlı olabilecek bilgiler bulunmaktadır. örneğin bir ayetin tersine okunması ile büyülerin bozulacağını söyleyen bir kişi hiç tahmin etmediği bir soruna neden olabilmektedir.

Özellikle maneviyatı çok yüksek olan bu işlemler de yapılacak olan bir hata büyülerin etkilerinin çok daha şiddetli bir şekilde ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple çok dikkatli olmak ve özellikle büyü bozma işlemlerinde kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek gerekmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan büyü kavramı hakkında her türlü konuyu araştırmadan bu işlemleri denememek gerekmektedir.

En deneyimli medyumların dahi büyü bozma işlemlerini yapmak konusunda kendilerini rahat hissedememeleri ve bu sebeple bu konuda gelen taleplerde genellikle kendilerinden daha deneyimli kişilere yönlendirmeleri de bu işlemlerin ne kadar önemli ve ne kadar özel olduğunu ortaya koymaktadır. Yapılan büyüler nasıl bozulur sorusuna yanıt arayan kişiler bitmesini istedikleri etkileri sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmak için mutlaka doğru teknikleri kullanmalıdırlar. Geçmişe zamanlarda bu işlemlerde yapılan hataların ne gibi sonuçlar doğurduğunu araştıran kişiler bu işlemlerin neden bu kadar önemli olduğunu anlayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu