medyumlar

süryani büyüleri

Süryani büyüsü nedir nasıl yapılır

Kimi zaman sevdikleri kişilerin ilgilerini çekemeyen veya sevdikleri kişilerin gözlerinde tek kişi olmak isteyen kişiler bunu sağlamak için öncelikle süryani büyüsü işlemlerini denemek istemektedirler. Bu işlemler insanların hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları ancak büyü dünyası ile ilgilenen kişilerin çok önemsedikleri işlemlerdir. Eski zamanlarda yaşamış olan süryani medyumlarının yaptıkları bu işlemlerde amaç insanların düşüncelerini değiştirmek ve bunu yaparken sadece bilinçaltlarına etki etmektir.
Bu medyumlar bu işlemleri yaparken günümüzdekinden farklı olarak sadece şeytan ile iş birliği yapmaktadırlar. Bu şekilde yapılacak olan işlemlerin ne kadar riskli ve ne kadar tehlikeli olduğunu bilen kişiler kesinlikle bu işlemleri denemek istememektedirler. Bilindiği gibi günümüzde bu işlemler çok daha basit ve çok daha sade işlemler ile yapılmaktadır. Özellikle sevdikleri kişilerin ilgilerini çekmek ve onları kendilerine aşık etmek isteyen kişiler sadece etki altına alınmak istenen kişilerin kendilerine ait olan eşyaları kullanarak istedikleri sonuçları alabilmektedirler.

Süryani büyüsünde günümüzde yapılmakta olan muskalara benzer işlemler uygulanmaktadır. Bunlardan tek farklı yanı ise yazıların tamamen süryanice yazılmasıdır. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler insanların kısa zaman içinde istedikleri amaca ulaşabilmelerini sağlayabilmektedir. Medyumlar bu işlemler hakkında gelen taleplerde öncelikle insanların beklentilerini tam olarak karşılamak için neler yapmaları gerektiğini bilmeli ve aynı zamanda süryani medyumların kağıtlara yazdıkları metinler hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmalıdırlar.

Süryani büyüleri farklı amaçlara göre yapılan çalışmalardır. Süryani aşk büyüsü, süryani bağlama büyüsü bunlardan sadece bazılarıdır. Süryani büyüleri hakkında detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu