Ayırma Soğutma Çalışmaları

Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüleri

Soğutma büyüleri, İnsanların birbirlerinden soğutmak için yapılan büyüler genellikle kısa zaman içinde etkilerini göstermekte olan ve bunu yaparken kesinlikle kendisini hissettirmeyen işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yaparken kullandıkları teknikler ile sonuçların kesin olmasını ve her zaman için istenen sonuçların alınabilmesini sağlamaktadırlar. Soğutmak için yapılan büyüler Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemlerde amaç sadece insanların düşünce dünyalarına etki etmek ve bu sayede fiziki anlamda zarar vermemektir. Soğutmak için yapılan büyüler Bu sebeple deneyimli medyumlar geçmişte kullanılmış olan garantili teknikler ile insanlar yardımcı olmaktadırlar.

soğutma büyüsü
soğutma büyüsü

Soğutmak için yapılan büyüler Çok uzun bir süre almadan sonuçları ortaya çıkan ve yaşanan ilişkilerin bitmesi için gerekli sonuçları ortaya çıkaran bu işlemler özellikle kişilerin psikolojik olarak kontrol altına alınması ve iradeleri dışında kararlar vermelerini sağlamaktadır. Soğutmak için yapılan büyüler, Bu sebeple birçok kişi için etik bulunmamaktadır. Ancak zaten yapılış amaçları insanların mutsuz olmalarını sağlamak olduğu için bu durum birçok kişi için önemsenmemektedir.

Bu konular hakkında talep alan medyumların ilk yapmaları gereken birbirlerinden uzaklaşmaları istenen kişilerin şahsi eşyaları, bilgileri, resimleri veya bedenlerinden alınan tırnak, saç teli ve kan damlası gibi nesneleri kullanarak özel soğutma işlemlerini yapmaktır. Daha sonra okunacak olan dualar ile desteklenen bu işlemler bir süre sonra partnerlerin birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktadır. Bu konularda her zaman soğutmak için yapılan büyüler ile insanlar yardımcı olmak isteyen medyumlar bu sayede en risksiz ve garantili sonuçları alabileceklerini de bilmektedirler.

Eski zamanlardan bu yana kadar uygulanmaya devam eden birkaç büyüden biri olarak bilinen ve geçmişten bu yana birçok ilişkinin bitmesine vesile olan soğutma büyüsü, kısa zaman içinde etkisini göstermekte ve en bağlı çiftlerin bile birbirlerinden soğumalarına neden olabilmektedir. Bu büyüde çoğu zaman etki süresi değişiklik gösterse bile en fazla iki hafta içinde etki gösterip insanları sevdikleri kişilerden soğuttuğu bilinmektedir. Sevilmeyen bir kişinin zarar görmesi istendiği durumlarda soğutma büyüsü yapılarak yaşadıkları mutlu ilişkilere son verilebilir ve o kişinin bir aşk acısı yaşamaları sağlanabilir. Bunun örnekleri geçmiş dönemlerde sık sık insanların karşılarına çıkmıştır.

Bazı kişiler yaptırdıkları büyülerin kısa zaman içinde etki vermemesinden dolayı bu alana karşı olan güvenlerini kaybettiklerini belirtmektedirler. Fakat bu doğru değildir ve bu gibi durumlarda medyumlara başvurmak yapılacak en doğru harekettir. Çünkü etki göstermeyen bir soğutma büyüsünde kesinlikle hata vardır veya o büyü boşa gitmiştir demek yanlış olmakla birlikte nedenini araştırmak ve sorunu çözmekte mümkündür.

Medyum Atahan Hoca bu konuda size yardımcı olacaktır.

Medyum Atahan Hoca İletişim

0535 547 6010

Büyü Bozma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu