Etkili Büyüler

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü hakkında bilgileri olmayan kişiler genellikle bu işlemlerin çok ciddi risk içerdiğini ve aynı zamanda çok az kişi tarafından yapılabildiğini bilmemektedirler. Sabun Büyüsü, Bu işlemler özellikle kara büyüler sınıfına giren ve her zaman için insanların hayatlarına çok ciddi etkiler olan işlemlerdir. Her ne kadar basit bir sabun ile yapılsa bile bu işlemde asıl önemli olan okunan dualardır. Düzenli bir şekilde ve doğru zamanlarda okunması gereken bu dualar istenen enerjilerin ortaya çıkması için çok önemlidir.

Sabun büyüsü neden yapılır veya etkileri ne şekilde belli olur diye düşünen kişiler sevmedikleri bir kişinin hayatını allak bullak etmek için bu işlemleri kullanabilmektedirler. Günümüzde de medyumların sık sık talep aldıkları bir işlem olan ve etkiler ile insanlara çok ciddi sıkıntılar yaşatan bu işlemler her zaman için dikkatli olunması gereken ve kesinlikle risk götürmeyen işlemlerdir.

sabun büyüsü
sabun büyüsü

Yüzlerce yıldan bu yana yapılan ve insanların asla maruz kalmak istemedikleri bu işlemlerde medyumlar özel duaların okunduğu sabunlara bir cisim batırmakta ve daha sonra gizli bir yere saklamaktadırlar. Saklanan sabunların erimeden uzu zaman dayanabileceği bir yerde olması gerekmektedir.

Bu sabun gizli kaldıkça ilgili kişilerin çektikleri sıkıntılar da aynı şekilde devam etmektedir. Bu sebeple sabun büyüsü neden yapılır sorusu konu hakkında bilgi almak isteyen kişilerin her zaman için medyumlara en çok yönelttikleri sorular olmuştur.

Peki sabun büyüsü nasıl belli olur? Büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder?
Kişide ağırlık hissi
Bir türlü uyuyamama
Gözlerde az görme
Gün içerisinde sık sık gelen ağlama isteği
Yerinden kalkmak istememek
Yerinden kalkmakta zorlanmak
Eller ve ayakların gün içerisinde sürekli titremesi
Düşük fiziksel aktivite
Bunalma hissi
Her konuşmada sürekli kavga çıkarmak için bahane arama
Hatasını kabul etmeme
İsyankarlık

Bir kişide bu belirtilerin hepsi görünüyorsa bu belirtiler sabun büyüsü belirtisidir bu nedenle bu kişiler mutlaka iyi bir medyuma danışmalıdır.

Medyum Atahan Hoca bu konuda size yardımcı olacaktır.

Medyum Atahan Hoca İletişim

0535 547 6010

Adet Kanı Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu