Vefk Celb Tılsım İşlemleri

kişiye özel vefk

Kişiye özel yapılan vefkler hakkında

Vefk işlemlerinin çok eski zamanlardan bu yana yapıldığını bilen kişiler özellikle kişiye özel vefk işlemlerine yoğun bir şekilde ilgi göstermektedirler. Son derece karmaşık bir yapıya sahip olan bu işlemler özellikle karelerin içine yazılan sayıların doğru bir yerleştirilmesi ile mümkün olmaktadır. Ancak yapılan işlemlerde belli bir kişinin etki altına alınması hedefleniyorsa o zaman o kişilerin isimleri de vefk işlemlerine eklenebilmektedir. Bu işlemlerin ilk yapılış amaçları insanların kendilerini veya sevdikleri kişileri manevi anlamda koruma altına almaktır. Günümüzde de bu amaçla sık sık yapılmakta olan bu işlemler özellikle ortaya çıkardıkları enerjiler ile insanlara kısa zaman içinde yardımcı olmaktadırlar.

Vefk işlemlerini yapan kişiler mutlaka sayıların yerleşimlerini doğru bir şekilde yapmalı ve toplama işlemini de kontrol etmelidir. Bilindiği gibi vefk işlemlerinin etki göstermesinin tek yolu sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı vermesidir. Bu durum kontrol edilmeden kesinlikle işlemler yapılmamalıdır. Yeterli bilgi ve birikime sahip olmadıkları takdirde bu işlemleri kesinlikle yapamayacaklarını bilen insanlar boş yere emek vermemelidirler.

İnsanların her zaman çok güvendikleri bu işlemler özellikle islam dininde yasaklanmamaları sebebi ile de gönül rahatlığı ile yapılmaktadırlar. Bu alanda en çok ilgi çeken işlemlerin kişiye özel vefk işlemleri olduğunu bilen kişiler her zaman için bu konu hakkında işlemler yapmak için farklı alanlarda araştırmalar yapmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu