medyum

kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır

kaşık büyüsü nedir nasıl yapılır

Büyüler her zaman insanların çok büyük ilgi duydukları ve aynı zamanda sürekli olarak uzak durmak istedikleri çok ilginç bir alan olmuştur. İnsanların hayatlarına olumlu veya olumsuz birçok etkileri olan bu işlemler özellikle doğru bir şekilde yapıldığı zaman günlük hayatta yapılamayacak birçok işlemi kısa zaman içinde yapabilmektedirler.

Bu zamana kadar yapılmış olan işlemlerin bu alan olan ilginin sürekli artmasını sağlamış olması ve medyumların sürekli olarak çok büyük talep almaları da büyülerin insanlar hayatında ne kadar önemli bir yeri olduğunu göstermektedir. Bu alanda yapılan en sıra dışı işlemlerden biri olan kaşık büyüsü özellikle ortaya çıkardığı etkilerden çok yapılış şekli ile dikkatleri çekmektedir. Bu işlemi yapacak olan insanlar öncelikle bir mezar açıp kefen parçası almalı ve daha sonra bu kefen parçası ile iki adet kaşığı birbirine bağlayarak gizli bir yere saklamalıdırlar.

Eğer işlem iyi bir niyetler yapılacaksa kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde bağlanmalıdır. Anacak işlemler kötü amaçla yapılıyorsa o zaman kaşıklar sırt sırta bakacak şekilde bağlanmalıdır. Daha sonra ise medyumların yaptıkları işlemlerin ardından kaşıklar çok gizli bir yere bağlanmalı ve istenen sonuçların ortaya çıkması için beklenmeye başlanmalıdır. Kaşık büyüsü nasıl yapılır nasıl bozulur veya etkileri ortaya çıkarmak için neler yapılmalıdır gibi sorulara alacakları yanıtlar ile her zaman amaca ulaşabileceklerini bilen insanlar doğru medyumlar ile çalışarak kısa zaman içinde istedikleri amaca ulaşacaklarını bilmektedirler.

Kaşık büyüsü için merak edilenler veya yardım için iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu