Etkili Büyüler

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

kaşık büyüsü neden yapılır

Kaşık Büyüsü neden yapılır veya bu işlemler yaparken nelere dikkat edilmelidir gibi soruların yanıtlarını aramakta olan kişiler her zaman için elde ettikleri bilgilerden sonra bu işlemleri denememeleri gerektiğini görebilmektedirler. Ortaya çıkardıkları sonuçlar ile insanların hayatlarına inanılmaz etkilerde yapan bu işlemler kara büyüler içinde en korkunç olanlardan biridir. Kaşık Büyüsü,  Sadece sonuçları değil aynı zamanda yapılış şekilleri ile de dikkatleri çekmekte olan bu işlemler için insanlar mezar açıp bir kefen parçası almak zorundadırlar.

Kaşık Büyüsü, Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler özellikle medyumlarında insanlara yapmamaları gerektiğini önerdikleri işlemlerdir. Aldıkları kefenleri medyumlara veren kişiler daha sonra yapılacak olan işlemleri beklemektedirler. Kaşıkların birbirlerine bağlanması için kullanılan bu kefen parçaları kesinlikle işlemleri yaptıran kişilerin kendilerinin almaları gereken nesnelerdir. Yapılan işlemlerden sonra kaşıklar gizli yerler de saklanır ve medyumlar çok güçlü dualar okumaya başlayarak istenen enerjileri ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Bu enerjiler etki altına aldıkları kişilerin hayatlarını akıl almaz derece de sıkıntılı bir hale getirebilmektedir. Bu sebeple her zaman için dikkatli olmak ve aynı zamanda en deneyimli medyumlar ile çalışmak gerekmektedir. En deneyimli medyumlar bile bu işlemleri yapmadan önce ciddi bir şekilde araştırma yapmakta ve kesinlikle risk almamak için insanları uyarmaktadırlar. Kaşık büyüsü neden yapılır veya nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını bilerek hareket etmek her zaman için insanlara ciddi avantajlar sunmaktadır.

Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık Büyüsü, Bu büyünün genel yapılış şeklini kabaca açıklamak gerekirse; Medyumlar bazı dualar ederek iki kaşığı birbirine bağlar ve bir yere gömerler. Kaşık büyüsü yapılırken birçok önemli unsur vardır. Zaten bu önemli unsurlar büyü için esas gerekli şeylerdir. Sadece iki kaşık bağlayım bir yere bu kaşıkları gömüyüm ile büyü işe yaramaz. Bu önemli unsurlar kaşık, (Tahta kaşık, demir kaşık) bağlanan malzeme, (İp, kuşak, bağırsak) bu malzemelerin batırıldığı sıvının içeriği, kaşıkların gömüldüğü yer, kaşıkların gömüldüğü zaman dilimi, kaşıkların baktığı yön ve kaşığa işlem yaparken, gömerken okunan dualar. Büyü genelde kişilerin isimleri, anne isimleri gibi bilgileri kullanarak ebced hesabına uygun ve denge sağlanacak şekilde kaşığa yazılarak uygulanmaktadır. Kaşık Büyüsü, Onca önemli unsur olmasının nedeni ise bu büyünün kişileri ayırmak amacıyla da yapılıyor olmasıdır. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa kişiler bir daha bir araya gelemez.

Kaşık Büyüsü Ayırmak Amacıyla Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünde ayırma işlemi içinde geçerlidir. Değişen ufacık bir detay vardır. Bu detay sayesinde kişiler ayrılır ve bir araya gelmesi sonsuza dek engellenir. Buda kaşığın baktığı yönün ters olmasıdır. Eğer büyü iç içe bakıyorsa bağlama, aşık etme, dışa bakıyorsa ayırma amacı taşır. Tabi gene içeriğinde değişiklikler olur, yani normalde bir kişiyi birbirine bağlamak için edilen dua ile ayırmak için edilen dua bir değildir.

Büyünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bu büyüyü yaptırıp bir süre sonra tekrar medyumlara başvuran ve büyünün etkisinin azaldığını söyleyen kişiler vardır. Bunun nedeni büyüyü bağlayan nesnede bir çözülme kopma ya da kaşıklar arasında oluşan boşluktur. Bu sebeple normal kişilerin bu büyüye kalkışması doğru değildir. Bir medyuma başvurarak bu büyüyü ondan istemek en doğru şey olacaktır.

Bir medyuma başvurarak bu büyüyü ondan istemek en doğru şey olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu