Etkili Büyüler

Kara Büyüler

Kara Büyüler

Kara Büyüler her zaman için insanların ilgilerini çeken ve haklarında sürekli olarak araştırma yaptıkları işlemlerdir. Bu konu hakkında birçok farklı bilgi bulmak mümkün olduğu için insanlar deneyimli medyumların kapılarını çalarak birçok farklı konu hakkında kendilerine sorular sormaktadırlar. Ancak Kara Büyüler insanların ilgiledikleri kadar aynı zamanda uzak durmak istedikleri de işlemlerdir. Bu işlemler her zaman için insanlara kötülük yapmak amacı ile kullanılmaktadır.

Kara Büyü

Kara Büyüler , Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile insanların hayatlarını allak bullak edebilmekte olan bu işlemler günümüzde çok az yapılabilmektedir. Kara Büyüler  için  Medyumlar bu konu hakkında çok sık talep almalarına rağmen yapmamak için ellerinden geleni yapmakta ve aynı zamanda insanlara farklı işlemler hakkında önerilerde bulunabilmektedirler. Bu işlemlerin içinde çok farklı teknikler yer almaktadır. Kara Büyülerle Genellikle kullanılan nesneler ile veya amacı ile anılmakta olan bu işlemler çok farklı teknikler ile yapılabilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler özellikle insanların hem merak ettikleri hem de uzak durmak istedikleri işlemlerdir.

Bu sebeple kara büyüleri yapmak isteyen kişiler öncelikle titiz bir şekilde araştırma yapmalı ve her zaman için konu hakkında en deneyimli kişiler ile çalışmaya önem vermelidirler. Kara Büyülerde Yapılan işlemlerin sorunsuz bir şekilde sonuç vermesi için çok dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü kara büyüleri kimi zaman manevi alemler ile iletişime geçilerek yapıldığı için işler kontrolden çıkabilmekte ve konu ile alakası olan herkes risk altına girebilmektedir.

Kara Büyü Etkileri

Kötü niyetli büyüler denildiğinde akla ilk gelen isim kara büyü olacaktır ancak aslında kara büyüler kötü niyet büyüsü olarak adlandırılmamalıdır. Kötü niyet büyüleri ile kara büyüler kıyaslanamazlar bile. Çünkü kara büyülerin temelinde lanetli uygulamalar ve tehlikeli ritüeller yatar. Bu işlemlerde kullanılan ulvi enerjiler kirletilir, lanetlenir ve yönlendirilen kişide ciddi psikolojik veya fiziksel hasarlara yol açar. Ancak kötü niyet büyüleri uygunsuz gayelere hizmet eden normal büyülerdir. Kara büyülerin kuvveti ve tehlikesi ile kıyaslanamazlar. Bahsetmekte olduğumuz büyülerin ne gibi etkilere yol açma ihtimaline sahip olduklarını anlamanız için sizlere bir liste hazırladık. Aşağıda en sık yapılan kara büyülerin tesirlerini görebilirsiniz.

  • Lanetli işlemlere maruz kalan kişiler, huzursuzluk, gerginlik, stres, uykusuzluk ve moral düşüklüğü etkilerine maruz kalırlar.
  • Kuvvetli bir kara büyünün etkisi altındaki birey, aniden ortaya çıkan ve geçmişte yaşanmış hiçbir travmaya bağlı olmayan psikolojik rahatsızlıklar edinebilir.
  • Bu büyülerin etkisin altındakiler, paranoyak ve güvensiz davranışlar sergileyip, çevresindeki insanları kendinden iterek yalnızlığa mahkum kalırlar.
  • Büyünün sonuçları ile birlikte delilik yavaş yavaş devreye girecektir. Etkili bir kara büyünün musallat etkisi bile olabilmektedir.
  • Kin ile yapılan kara büyülerin kalıcı etkileri bile olabilmektedir. Kısmet kapanması, bereketin kapanması ve benzeri etkiler bu tür büyülerin sonucunda ortaya çıkar.
  • Kara büyülerin en büyük tehlikesi de kişilerin zihnini tamamen ele geçirip kendini intihara sürüklemesini bile sağlayabilmesidir.

Fakat maalesef internet ortamında bulunan geri getirme büyüsü adıyla anılan birçok uygulama, yalan yanlış bilgilere dayandığı için tamamen geçersiz ve etkisiz olmaktadır.

Bu yüzden Medyum Atahan Hoca her zaman size yardımcı olacaktır.

Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Etkilerini öğrendiğiniz bu büyüler hakkında bazı fikirleriniz değişmiş olabileceği gibi, belli başlı konular hakkındaki kafa karışıklığınız da giderilmiş olabilir. Büyünün bu tür tehlikeli etkileri olmasının en büyük sebebi ritüeli sırasında ulvi enerjilere uygulanan işlemlerdir. Bu aşamalar o kadar zordur ki günümüzde etkili bir kara büyüyü yapabilecek medyum sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Şunu da unutmayınız ki kara büyülerin layığı ile yapılmaması halinde istenmeyen sonuçlar doğabilmektedir. Bu nedenle kara büyü işlemleri sadece ama sadece konuda uzmanlığı olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz birinin bu işlemleri yapmaya kalkışması halinde büyü geri tepip tüm bu kötü etkileri büyüyü yapmaya çalışan kişiye yansıtabilir.

Medyum Atahan Hoca bu konuda size yardımcı olacaktır.

Medyum Atahan Hoca İletişim

0535 547 6010 

Sabun Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu