gerçekmedyum

Domuz yağı büyüsü ne amaçla yapılır

Domuz yağı büyüsü ne amaçla yapılır

Kara büyüler her zaman için insanların en çok korktukları ve uzak durmak için ellerinden geleni yaptıkları işlemlerdir. Özellikle bu alanda yapan en ciddi işlemlerden biri olan domuz yağı büyüsü de etkisi altına aldığı kişilere verdiği sıkıntılar ile bilinmektedir. Bu işlemlerde domuzların bedenlerinden elde edilmiş olan yağlar kullanılmaktadır. Bu yağlar işlemleri yaptıran kişiler tarafından etki altına alınması istenen kişilerin elbiselerine veya kendi bedenlerine sürülmektedir. Daha sonra medyumlar okudukları özel dualar ile istenen etkileri ortaya çıkarıp insanların çok şiddetli sıkıntılar çekmelerini sağlamaktadırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler günümüzde birçok medyum tarafından başarı ile yapılabilmektedir.

Bu tarz işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapan medyumlar hem kendilerini hem de kendilerinden yardım alan kişileri çok ciddi bir şekilde risk altına atmaktadırlar. Bu konuda son derece dikkatli olunmasını öneren medyumlar özellikle daha önce bu işlemleri yapmamış olan kişilere konu hakkında gerekli tüm bilgileri vermelidirler. Bilindiği gibi kara büyülerin tamamı çok ciddi bir medyumluk bilgisi gerektirmektedir. Bu sebeple daha önce bu tarz bir işlem yaptırmamış olan kişiler seçtikleri medyumlara çok dikkat etmelidirler. Yapılacak olan doğru işlemler ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmekte olan insanlar aynı zamanda istedikleri sonuçları alabilmek için ciddi bir fiziki emek vermek zorunda kalmamaktadırlar.

Bu işlemleri yapacak olan kişiler ortaya çıkma ihtimali olan riskler hakkında da bilgi sahibi olmalıdırlar. Birçok kişi bu işlemlerin ortaya çıkaracağı sorunlar hakkında bilgi sahibi değildir ve bu sebeple bu işlemleri tek başlarına yapmayı deneye-bilmektedirler. Uzmanlar domuz yağı büyüsü ne amaçla yapılır veya bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi sorular ile kendilerine gelen insanlara en doğru bilgileri verip riskli adımlar atmalarını engellemeye çalışmaktadırlar. Kısa zaman içinde istenen kişilerin hayatlarında daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sıkıntılar yaşamalarını sağlamakta olan bu işlemlerin sonuçları daima takip edilmelidir. Özellikle beklenmedik bir durum ortaya çıkarsa zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri yapılmalı ve etki altında olan kişilerin çok daha ciddi sorunlar yaşamaları engellenmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu