Ayırma Soğutma Çalışmaları

ayırma büyüsünü bozma

ayırma büyüsünü bozma

Kendileri için yapılan bir ayırma büyüsü sebebi ile partnerleri ile olan tüm bağlarının koptuğunu anlayan ve ilişkilerini kurtarmak isteyen insanlar ayırma büyüsünü bozma işlemleri ile bu duruma dur diyebilmektedirler. Medyumların bu alanda yaptıkları çalışmalar birçok büyünün etkilerinin yok olmasını ve aynı zamanda yaşanan sıkıntıların sona ermesini sağlayabilmektedir. Büyü bozma işlemlerinde risk almamak ve her zaman bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekmektedir.

Bu konuda yapılacak olan çalışmalar hakkında deneyimleri olmayan kişiler kesinlikle rastgele veya kulaktan dolma bilgiler ile işlem yapmamalıdırlar. Büyü bozma işlemleri sadece çok güçlü duaların düzenli bir şekilde okunması ile yapılabilmektedir. Özellikle gün doğumu zamanlarında ve belli adetlerde okunan dualar bir süre sonra yapılan büyülerin etkilerini zayıflatıp tamamen yok edebilmektedir. Her türlü büyü hakkında bu tarz talepler alabileceklerini bilen medyumlar ise büyü bozma işlemlerinin nasıl ve hangi dualar ile yapılması gerektiğini bilmeleri gerekmektedir.

Özellikle ayetlerin tersten okunması veya yapılan büyü işlemlerin tersine yapılması gibi işlemlerden her zaman uzak durmaları gereken insanlar bu konularda daima en güvenilir medyumları kapılarını çalmalıdırlar. İlişkileri tam olarak bitmeden ayırma büyülerinin etkilerini yok etmek isteyen kişiler de bunun için acele etmelidirler. Özellikle ayırma büyüsünü bozma işlemler hakkında deneyimli olan medyumların geçmişlerini araştırmak ve kendilerinden hizmet almış olan kişilerin fikirlerini almak daha kısa zamanda seçim yapmaya yetebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu